ecay 154 Takipçi | 7 Takip
Glitter Words


Glitter Words


Kategorilerim

Sevdiğim Fotoğraflar

Gitmek İstediğim Yerler

Benim Tarzım

ŞEKER MALZEMELERİ

Gezdiğim Yerler

Evim İçin

Yaşam

nikah şekerleri

Mizah

Hobi

Çocuk

Haber

bebek şekerleri

sağlık

elişi modellerim

örgü teknik ve modelleri

kadın ve güzellik

bebek örgüleri

hamilelik-anne

SEPET MODELLERİ

KAPI SÜSÜ MODELLERİ

ALTIN YASTIĞI

DOĞUM ODASI SÜSLEMELERİ

LOHUSA ŞERBETİ VE KADEH MODELLERİ

PARTİ SÜSLEMELERİ

ahşap şeker mlz

ahşap şeker mlz modeller

biblolu bebek şekeri modelleri

biblolar

hazır bebek şekeri objeleri

çiçekler

mevlüt,bebek ve nikah şekeri için dini o

ÖRGÜ MODELLERİ

ŞAPKA,ATKI,ELDİVEN MODELLERİ

mutfak

ŞİFALI BİLGİLERR

tanıtımlarım

Diğer İçeriklerim (1034)


Tüm içeriklerim
Takipçilerim (154)
munev roz firlama sessizofke01 crazy41 gulayesk ozdemir tulaymert dilekalsancak blogekle hayris2 eyust yildizim1 hobibloglari sedence hawin1 reisinyeri hilalozel nstar cattik pambili internetkurdu sagliklibeslenme yagmurecem bensibel2 creen neseli63 yildizim6 esers serseriasiklar seyyahaile nergul64 mehtapcaisler yasemence2 pamugum hilalbulut raconkeserim alperensude tosyalim37 hande1996 gullerinkalbi yaraticilik yasemin66 mns nurdanay beatifulroses gullerinkalbi2 hersey07 nurom ensonvideo anneler anne adayları bu bloğa bakmadan geçmeyin!!!!!!!!!!!!!


tiryakisi olacaksınız!!!!
Bumerang - Yazarkafe


20 02 2014

Siz de özel günlerde romantik saç modellerini tercih edenlerden

 

Siz de özel günlerde romantik saç modellerini tercih edenlerden misiniz?

Kadınların özel günlerde ve davetler için kullandığı saç türlerinden en çok tercih edilenlerinden biri romantik saçlardır. Bu tabir daha çok özenilmemiş bir şekilde yapılarak şık duran saçlar olarak ortaya çıkmaktadır.

Sizi bir kuğu kadar asil ve zarif gösteren saç şekli türlerindendir. Genellikle topuzlarda tercih edilen bu saç tipi; kır düğünleri için çok idealdir. Doğaya yakışır bir şekilde şekillendirilen saçlar, topuz sonrasında sprey ve jöle gibi saç ürünleri kullanılmadan yapılır.

Saçlar yan taraflardan dağınık; örgü ve çeşitli tokalarla tutturularak romantik bir hava oluşturulur. Sadece düğünlerde kullanmadan yapılan romantik saçları; doğum günü veya davetlerde de kullanabilirsiniz.

Yataktan yeni kalkmış gibi bir izlenim veren romantik saçlar yaratmak isterseniz; örgü ile şekil verdiğiniz saçınızı topuz yapmayı deneyebilirsiniz. Yan taraflardan çıkaracağınız saç tutamları size soft bir hava katacaktır. Beyaz ve bebek pembesi gibi renkler romantik saçlarınıza uyum sağlayacak kıyafet renklerindendir.

Yorum Yaz